rolki termiczne - biuromax
Rolki termiczne bez bisfenolu — teraz także w naszej ofercie

Rolki termiczne, czyli paragony do kas fiskalnych używane są w każdym stacjonarnym sklepie lub firmie usługowej, której obowiązkiem jest prowadzenie ewidencji sprzedaży. Bez względu na rodzaj działalności i sprzedawanych produktów, proponowanych usług – rolki do kas to niezbędny element wyposażenia biurowego. I w tak “drobnej” kwestii w firmie można zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się rolki termiczne bez bisfenolu (BPA FREE). 

(suite…)

baner Strategia Circural Economy
Strategia CIRCULAR ECONOMY, czyli jak dbamy o środowisko?

 

Strategia CIRCULAR ECONOMY, czyli Gospodarka o Obiegu Zamkniętym (GOZ) zakłada przejście od modelu linearnego do modelu cyrkularnego, w którym odpady stają się surowcem. Na wdrażanie tej strategii decyduje się coraz więcej innowacyjnych przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją efektywność, a zmniejszyć marnotrawstwo zasobów i oddziaływanie na środowisko.

(suite…)

Wrócliśmy do biura

O nowych doświadczeniach, które zawsze są cenne

Od poniedziałku 20 kwietnia znów dyżurujemy z naszego biura w Baniosze. To – przynajmniej częściowy – powrót do tak wyczekiwanego przez nas trybu pracy. Większość zespołu Biuromax zasiadła bowiem do swoich biurek z radością (nierzadko – i otwarcie się do tego przyznajemy – w ramach ucieczki przed domowymi obowiązkami oraz zadaniami szkolnymi naszych pociech, kształcących się obecnie w domu).

(suite…)

Jak teraz pracujemy?

Biuromax pozostaje do Waszej dyspozycji i pracuje (niemal) normalnie.

Praca biura i kontakt z nami

Wszyscy doradcy Biuromax są dostępni zarówno w kontakcie telefonicznym, jak i mailowym. Nasz zespół przeszedł obecnie – w tak dużym zakresie, jak to tylko możliwe – na pracę zdalną. Tak będzie przez najbliższe 2 tygodnie. Komunikacja wewnątrz zespołu przebiega tak sprawnie, jak na co dzień, a projekty realizujemy z jednakową efektywnością.
(suite…)

 Abonnez-vous à la newsletter

J'accepte de recevoir par voie électronique à l'adresse e-mail que j'ai fournie des informations commerciales au sens de l'art. 10 paragraphe 1 de la loi du 18 juillet 2002 relative à la fourniture de services électroniques de BIUROMAX Sp. z o o

fr_FRFrench
pl_PLPolish en_GBEnglish fr_FRFrench