Ważna informacja – atak phishingowy!


Szanowni Państwo,

informujemy, że cyberprzestępcy prowadzą kampanię phishingową wykorzystując wizerunek jednego z naszych pracowników. Jeżeli otrzymali Państwo od nas wiadomość z nieznanym załącznikiem, prosimy jak najszybciej ją usunąć.

Sprawę zgłosiliśmy już odpowiednim służbom.

Aby zapobiec phishingowi:
– nie otwieraj linków ani załączników w niechcianych mailach
– sprawdzaj dokładnie adresy mailowe i adresy URL (adresy stron)
– nikomu nie przekazuj swoich poufnych danych (telefonicznie ani mailowo)
– twórz bezpieczne hasła i nie przekazuj ich nikomu
– używaj sprawdzonego programu antywirusowego

 

Grafik pracy Biuromax w grudniu 2020

Drodzy Klienci,

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2020 (Wigilia) nie pracujemy. W dniach 28-31.12.2020 w naszej firmie odbywać się będzie coroczna inwentaryzacja, w związku z czym składanie i realizowanie zamówień nie będzie możliwe. Zamówienia, które mają być zrealizowane w tym roku prosimy składać najpóźniej do 23 grudnia do godziny 16:00. Sklep internetowy będzie nieczynny od 23.12.2020 16:00 do 1.01.2021 8:00.

Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy w kontakcie,
Zespół Biuromax

 

Już jutro Black Friday!

Drogi Kliencie,

już jutro “Black Friday”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was rabat na WSZYSTKIE produkty kompatybilne oraz komponenty do regeneracji urządzeń drukujących.
Są to artykuły, których kod Biuromax rozpoczyna się od litery “K”.

O szczegóły zapytajcie swojego opiekuna handlowego w Biuromax. Oferta jest ważna tylko do końca dnia!

osoba trzymająca w jednej ręce - drukarkę, a w drugiej - kopiarkę
Drukarka czy kopiarka — co lepsze do biura?

W biurze urządzenie do drukowania jest niemal tak samo istotnym sprzętem, jak komputer, czy klimatyzacja. To dzięki niemu jesteśmy w stanie sporządzić fizyczne wersje cyfrowych dokumentów.  Decydując się na zakup urządzenia do biura, bierzemy pod uwagę przede wszystkim cenę sprzętu i jego przeznaczenie. Drukarki są zazwyczaj tańsze niż kserokopiarki, ale te drugie posiadają znacznie więcej funkcji. Co będzie lepsze dla Twojego biura?

(περισσότερα…)

 Εγγραφείτε στο Νewsletter μας

Συμφωνώ να λαμβάνω ηλεκτρονικά στο e- mail που παρέχεται από εμένα εμπορικές πληροφορίες κατά την έννοια του άρθρου 10 παράγραφος 1 του νόμου της 18ης Ιουλίου 2002 σχετικά με την παροχή ηλεκτρονικών υπηρεσιών από την BIUROMAX Sp. z o.o

elGreek