rolki termiczne - biuromax
Rolki termiczne bez bisfenolu — teraz także w naszej ofercie

Rolki termiczne, czyli paragony do kas fiskalnych używane są w każdym stacjonarnym sklepie lub firmie usługowej, której obowiązkiem jest prowadzenie ewidencji sprzedaży. Bez względu na rodzaj działalności i sprzedawanych produktów, proponowanych usług – rolki do kas to niezbędny element wyposażenia biurowego. I w tak “drobnej” kwestii w firmie można zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo. Od niedawna w naszej ofercie pojawiły się rolki termiczne bez bisfenolu (BPA FREE). 

(περισσότερα…)

baner Strategia Circural Economy
Strategia CIRCULAR ECONOMY, czyli jak dbamy o środowisko?

 

Strategia CIRCULAR ECONOMY, czyli Gospodarka o Obiegu Zamkniętym (GOZ) zakłada przejście od modelu linearnego do modelu cyrkularnego, w którym odpady stają się surowcem. Na wdrażanie tej strategii decyduje się coraz więcej innowacyjnych przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją efektywność, a zmniejszyć marnotrawstwo zasobów i oddziaływanie na środowisko.

(περισσότερα…)

Wrócliśmy do biura

O nowych doświadczeniach, które zawsze są cenne

Od poniedziałku 20 kwietnia znów dyżurujemy z naszego biura w Baniosze. To – przynajmniej częściowy – powrót do tak wyczekiwanego przez nas trybu pracy. Większość zespołu Biuromax zasiadła bowiem do swoich biurek z radością (nierzadko – i otwarcie się do tego przyznajemy – w ramach ucieczki przed domowymi obowiązkami oraz zadaniami szkolnymi naszych pociech, kształcących się obecnie w domu).

(περισσότερα…)

Πώς δουλεύουμε τώρα;

H Biuromax είναι στη διάθεσή σας και λειτουργεί (σχεδόν) κανονικά

Εργασία γραφείου και επικοινωνία μαζί μας

Όλοι οι σύμβουλοι της Biuromax είναι διαθέσιμοι μέσω τηλεφώνου και e-mail. Η ομάδα μας έχει πλέον στραφεί σε απομακρυσμένη εργασία όσο το δυνατόν περισσότερο. Έτσι Θα είναι για τις επόμενες δύο εβδομάδες. Η επικοινωνία μέσα στην ομάδα λειτουργεί τόσο ομαλά όσο κάθε μέρα και υλοποιούμε έργα με την ίδια αποτελεσματικότητα.
(περισσότερα…)

 Εγγραφείτε στο Νewsletter μας

Συμφωνώ να λαμβάνω ηλεκτρονικά στο e- mail που παρέχεται από εμένα εμπορικές πληροφορίες κατά την έννοια του άρθρου 10 παράγραφος 1 του νόμου της 18ης Ιουλίου 2002 σχετικά με την παροχή ηλεκτρονικών υπηρεσιών από την BIUROMAX Sp. z o.o

elGreek
pl_PLPolish en_GBEnglish fr_FRFrench es_ESSpanish elGreek