Wymagamy:

  • Biegła lub ojczysta znajomość języka węgierskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Silne zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Upór i konsekwencja w dążeniu do celu
  • Dyspozycyjność i komunikatywność

Zadania:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z Węgier
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Sprzedaż, kontrola i analiza transakcji
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie prezentacji
  • Budowanie wizerunku firmy i produktów na rynkach zagranicznych
  • Reprezentowanie firmy na targach zagranicznych

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi
  • znajomość specyfiki wskazanego rynku i kontakty w branży
  • Doświadczenie w handlu zagranicznym (Export)
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę na pełen etat w ramach umowy o pracę lub samozatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Motywujący system wynagrodzeń - stałe wynagrodzenie + system premiowy zależny od wyników indywidualnych oraz zespołu

OFERTY PROSIMY KIEROWAĆ:

Biuromax Sp. z o.o
Solec 156 a
05-532 Baniocha
praca-marketing@biuromax.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U nr 133 poz.883)