Ważna informacja – atak phishingowy!


Szanowni Państwo,

informujemy, że cyberprzestępcy prowadzą kampanię phishingową wykorzystując wizerunek jednego z naszych pracowników. Jeżeli otrzymali Państwo od nas wiadomość z nieznanym załącznikiem, prosimy jak najszybciej ją usunąć.

Sprawę zgłosiliśmy już odpowiednim służbom.

Aby zapobiec phishingowi:
– nie otwieraj linków ani załączników w niechcianych mailach
– sprawdzaj dokładnie adresy mailowe i adresy URL (adresy stron)
– nikomu nie przekazuj swoich poufnych danych (telefonicznie ani mailowo)
– twórz bezpieczne hasła i nie przekazuj ich nikomu
– używaj sprawdzonego programu antywirusowego

 

Grafik pracy Biuromax w grudniu 2020

Drodzy Klienci,

Informujemy, że w dniu 24 grudnia 2020 (Wigilia) nie pracujemy. W dniach 28-31.12.2020 w naszej firmie odbywać się będzie coroczna inwentaryzacja, w związku z czym składanie i realizowanie zamówień nie będzie możliwe. Zamówienia, które mają być zrealizowane w tym roku prosimy składać najpóźniej do 23 grudnia do godziny 16:00. Sklep internetowy będzie nieczynny od 23.12.2020 16:00 do 1.01.2021 8:00.

Pozdrawiamy serdecznie i pozostajemy w kontakcie,
Zespół Biuromax

 

Już jutro Black Friday!

Drogi Kliencie,

już jutro “Black Friday”. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was rabat na WSZYSTKIE produkty kompatybilne oraz komponenty do regeneracji urządzeń drukujących.
Są to artykuły, których kod Biuromax rozpoczyna się od litery “K”.

O szczegóły zapytajcie swojego opiekuna handlowego w Biuromax. Oferta jest ważna tylko do końca dnia!

osoba trzymająca w jednej ręce - drukarkę, a w drugiej - kopiarkę
Drukarka czy kopiarka — co lepsze do biura?

W biurze urządzenie do drukowania jest niemal tak samo istotnym sprzętem, jak komputer, czy klimatyzacja. To dzięki niemu jesteśmy w stanie sporządzić fizyczne wersje cyfrowych dokumentów.  Decydując się na zakup urządzenia do biura, bierzemy pod uwagę przede wszystkim cenę sprzętu i jego przeznaczenie. Drukarki są zazwyczaj tańsze niż kserokopiarki, ale te drugie posiadają znacznie więcej funkcji. Co będzie lepsze dla Twojego biura?

(suite…)

 Abonnez-vous à la newsletter

J'accepte de recevoir par voie électronique à l'adresse e-mail que j'ai fournie des informations commerciales au sens de l'art. 10 paragraphe 1 de la loi du 18 juillet 2002 relative à la fourniture de services électroniques de BIUROMAX Sp. z o o

fr_FRFrench